Zimowe ferie 2017r.

W dniach 20-24.02.2017 roku organizowaliśmy ferie w bibliotece. Każdego dnia na dzieci czekały ciekawe zajęcia plastyczne i edukacyjne.

Pierwszego dnia dzieci przedstawiały na papierze zimowe zabawy z kolorowych wydzieranek. We wtorek w remizie OSP w Lutocinie odbył się teatrzyk pt:. „Królowa Śniegu” przedstawiony przez aktorów z teatru „Krak-Art” z Krakowa, na który przybyło bardzo dużo dzieci. Kolejnego dnia dzieci robiły piękne korony, zakładki do książek oraz słuchały czytanych legend polskich. W czwartek robiliśmy maski karnawałowe, przy których było dużo zabawy i śmiechu. Tego dnia obchodziliśmy również „Tłusty Czwartek” i z tej okazji wszyscy jedli pyszne pączki. Na zakończenie tygodnia dzieci robiły z bibuły kolorowe kwiaty oraz bawiły się w „Zgaduj – zgadula”. Podczas tygodniowych zajęć dzieci oglądały projekcję filmów.

Ferie minęły w znakomitej atmosferze. Każdego dnia dzieci otrzymywały od nas słodki poczęstunek, a na zakończenie dostały dyplomy i upominki. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę.